Ponownie zawiodła skuteczność. Sportis KKP nadal bez punktów na własnym boisku

Wrzesień 15, 2020 by
Filed under: Bez kategorii

awW meczu 6. kolejki ekstraligi kobiet zawodniczki Sportis KKP Bydgoszcz przegrały ze świetnie spisującym się w tym sezonie Śląskiem Wrocław 0:1. Kluczowa dla losów spotkania okazała się 7 minuta, kiedy to piłkarkę Śląska w polu karnym faulowała Chiara Cecotti, a „wapno” na trafienie zamieniła Joanna Wróblewska.

Po stracie bramki podopieczne Adama Górala uparcie dążyły do wyrównania, a w drugiej połowie zepchnęły rywalki do głębokiej defensywy. Niestety, bydgoszczanki ponownie nie miały najlepiej uregulowanych celowników i zmarnowały kilka świetnych sytuacji bramkowych. Jak dotąd w trzech meczach przed własną publicznością piłkarki Sportis KKP nie zdobyły ani jednego punktu. Po sześciu ligowych kolejkach nasz zespół zajmuje siódmą lokatę z dorobkiem 7 „oczek”.