KKP z pierwszym trafieniem, ale nadal bez punktów

Wrzesień 17, 2019 by
Filed under: Bez kategorii

69912723_2553644108198131_7782990157833043968_nW niezwykle pechowych okolicznościach piłkarki KKP Rem Marco uległy 1:2 Mitechowi Żywiec w spotkaniu 6. kolejki ekstraligi. Porażka boli tym bardziej, że bydgoszczanki przez większość spotkania były stroną przeważającą.

Zwłaszcza pierwsza połowa przebiegała pod wyraźne dyktando przyjezdnych, o czym świadczy bramka Zofii Giętkowskiej dająca prowadzenie w 43 minucie meczu. W 55 minucie do wyrównania doprowadziła Maja Stopka, lecz absolutnie nie zgasiło to nadziei podopiecznych Adama Górala na wywiezienie z Żywca zdobyczy punktowej. Niestety… Kiedy wydawało się, że nic w tym spotkaniu nie może się już wydarzyć, stało się najgorsze. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Patrycję Urbańską pokonała Anna Maria Smidova.

6. kolejka ekstraligi kobiet
TS Mitech Żywiec – KKP Rem Marco Bydgoszcz 2:1 (0:1)
Maja Stopka 55′, Anna Maria Smidova 90’+3 – Zofia Giętkowska 43′

Mitech: Komosa – Matyja, Rżany, Prokop (74′ Zeman), Zdechovanova, Bijak, Chrzanowska (46′ Biegun), Wiśniewska (81′ Smaza), Wnuk (46′ Smidova), Stopka, Warunek (46′ Łasicka). Trener: Ewelina Prokop.

Rezerwowe (nie zagrały): Siejka, Drąg.

KKP: Urbańska – Wierzbowska, Kaźmierczak, Węglarz, Andrzejewska – Raczkowska, Siwicka (63′ Karplyuk), Boguszyńska (80′ Smolińska), Giętkowska (46′ Sudyk) – Stępień, Szymczak. Trener: Adam Góral.

Rezerwowe (nie zagrały): Borowicz, Garbowska.

żółte kartki: Chrzanowska – Wierzbowska, Karplyuk, Boguszyńska.

sędziowały: Agnieszka Olesiak – główna, Katarzyna Rumian, Martyna Lipka (wszystkie Małopolski ZPN).