Yliya Karpliuk nową piłkarką KKP Rem Marco

Sierpień 13, 2019 by
Filed under: Bez kategorii 

ykPoczątek sezonu jest dla nas mało korzystny. Jednak nikt w klubie nie załamuje się. Reagując na kontuzje w zespole (Daria Gugała, Anna Lewandowska, Aleksandra Sudyk) prezesi już w sobotę ustalili warunki z 21-letnią Yliyą Karpliuk. Białoruska pomocniczka we wtorek przyjechała do Bydgoszczy i wzięła udział w treningu KKP Rem Marco. Julia przez ostatnie dwa sezony występowała na polskich boiskach broniąc barw ekstraligowego AZS PSW Biała Podlaska.

Karpliuk reprezentowała Białoruś w kategoriach U17 i U19 oraz seniorek. Pochodzi z Brześcia, występowała również w FK Mińsk, gdzie jej trenerem był uwielbiany w latach 90-tych przez kibiców bydgoskiego Zawiszy Jura Malejew.

„Cieszymy się bardzo z tego transferu, mamy nadzieję, że Julia szybko zaaklimatyzuje się w naszej drużynie i życzymy jej powodzenia. Znamy sytuację i nadal poszukujemy wzmocnień, a w szczególności na pozycji środkowej obrończyni. Szukamy na rynku polskim a także poza granicami kraju” – powiedział nam prezes KKP Rem Marco, Szymon Kowalik.

Komentarze

Zapraszamy do dodawania komentarzy.

You must be logged in to post a comment.

Featured Ad
Marquee Powered By Know How Media.