Na początek AZS Wrocław! Znamy terminarz ekstraligi

Lipiec 8, 2019 by
Filed under: Bez kategorii 

Ekstraliga-kobietPolski Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz rundy jesiennej ekstraligi kobiet w sezonie 2019/2020. Piłkarki KKP rozgrywki zainaugurują przed własną publicznością w terminie 3/4 sierpnia pojedynkiem z AZS Wrocław (10. zespół minionego sezonu).

Kolejka 1 w dniach 03-08-2019/04-08-2019
1 AZS PSW Biała Podlaska – Olimpia Szczecin
2 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. – KKS CZARNI SOSNOWIEC
3 Górnik Łęczna – UKS SMS Łódź
4 AZS PWSZ WAŁBRZYCH – MEDYK Konin
5 LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK – AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
6 Kobiecy KP Bydgoszcz – AZS WROCŁAW

Kolejka 2 w dniach 10-08-2019/11-08-2019
7 Olimpia Szczecin – AZS WROCŁAW
8 AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI – Kobiecy KP Bydgoszcz
9 MEDYK Konin – LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK
10 UKS SMS Łódź – AZS PWSZ WAŁBRZYCH
11 KKS CZARNI SOSNOWIEC – Górnik Łęczna
12 AZS PSW Biała Podlaska – GKS GIEKSA KATOWICE S.A.

Kolejka 3 w dniach 17-08-2019/18-08-2019
13 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. – Olimpia Szczecin
14 Górnik Łęczna – AZS PSW Biała Podlaska
15 AZS PWSZ WAŁBRZYCH – KKS CZARNI SOSNOWIEC
16 LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK – UKS SMS Łódź
17 Kobiecy KP Bydgoszcz – MEDYK Konin
18 AZS WROCŁAW – AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

Kolejka 4 w dniu 24-08-2019
19 Olimpia Szczecin – AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
20 MEDYK Konin – AZS WROCŁAW
21 UKS SMS Łódź – Kobiecy KP Bydgoszcz
22 KKS CZARNI SOSNOWIEC – LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK
23 AZS PSW Biała Podlaska – AZS PWSZ WAŁBRZYCH
24 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. – GKS Górnik Łęczna

Kolejka 5 w dniu 07-09-2019
25 GKS Górnik Łęczna – Olimpia Szczecin
26 AZS PWSZ WAŁBRZYCH – GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
27 LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK – AZS PSW Biała Podlaska
28 Kobiecy KP Bydgoszcz – KKS CZARNI SOSNOWIEC
29 AZS WROCŁAW – UKS SMS Łódź
30 AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI – MEDYK Konin

Kolejka 6 w dniach 14-09-2019/15-09-2019
31 Olimpia Szczecin – MEDYK Konin
32 UKS SMS Łódź – AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
33 KKS CZARNI SOSNOWIEC – AZS WROCŁAW
34 AZS PSW Biała Podlaska – Kobiecy KP Bydgoszcz
35 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. – LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK
36 GKS Górnik Łęczna – AZS PWSZ WAŁBRZYCH

Kolejka 7 w dniach 21-09-2019
37 AZS PWSZ WAŁBRZYCH – Olimpia Szczecin
38 LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK – GKS Górnik Łęczna
39 Kobiecy KP Bydgoszcz – GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
40 AZS WROCŁAW – AZS PSW Biała Podlaska
41 AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI – KKS CZARNI SOSNOWIEC
42 MEDYK Konin – UKS SMS Łódź

Kolejka 8 w dniach 13-10-2019
43 Olimpia Szczecin – UKS SMS Łódź
44 KKS CZARNI SOSNOWIEC – MEDYK Konin
45 AZS PSW Biała Podlaska – AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
46 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. – AZS WROCŁAW
47 GKS Górnik Łęczna – Kobiecy KP Bydgoszcz
48 AZS PWSZ WAŁBRZYCH – LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK

Kolejka 9 w dniach 19-10-2019
49 LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK – Olimpia Szczecin
50 Kobiecy KP Bydgoszcz – AZS PWSZ WAŁBRZYCH
51 AZS WROCŁAW – GKS Górnik Łęczna
52 AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI – GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
53 MEDYK Konin – AZS PSW Biała Podlaska
54 UKS SMS Łódź – KKS CZARNI SOSNOWIEC

Kolejka 10 w dniach 27-10-2019
55 Olimpia Szczecin – KKS CZARNI SOSNOWIEC
56 AZS PSW Biała Podlaska – UKS SMS Łódź
57 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. – MEDYK Konin
58 GKS Górnik Łęczna – AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
59 AZS PWSZ WAŁBRZYCH – AZS WROCŁAW
60 LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK – Kobiecy KP Bydgoszcz

Kolejka 11 w dniach 17-11-2019
61 Kobiecy KP Bydgoszcz – Olimpia Szczecin
62 AZS WROCŁAW – LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK
63 AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI – AZS PWSZ WAŁBRZYCH
64 MEDYK Konin – GKS Górnik Łęczna
65 UKS SMS Łódź – GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
66 KKS CZARNI SOSNOWIEC – AZS PSW Biała Podlaska

Komentarze

Zapraszamy do dodawania komentarzy.

You must be logged in to post a comment.

Featured Ad
Marquee Powered By Know How Media.