Zakończmy wspólnie ten piękny sezon!

Czerwiec 5, 2019 by
Filed under: Bez kategorii 

PZDrodzy kibice, w najbliższą sobotę (8 czerwca, godz. 16.00) meczem z KS Raszyn zakończymy znakomity w wykonaniu naszych piłkarek sezon I ligi północnej. Chcemy Wam podziękować za Wasze wsparcie podczas całych rozgrywek, podsumować ten sezon i w luźnej atmosferze wspólnie cieszyć się z awansu do ekstraligi.

Zapraszamy Was zatem na wspólne spotkanie przy grillu, które odbędzie się po zakończeniu meczu z KS Raszyn na Stadionie Miejskim KKP przy ul. Słowiańskiej. Każdy kto będzie chciał będzie mógł porozmawiać z naszymi zawodniczkami czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Przybywajcie! Wstęp na mecz jest darmowy.

„Po meczu rozpocznie się prawdziwa feta. Najpierw podziękujemy naszym bohaterkom, które wywalczyły awans dla Bydgoszczy, a następnie zapraszamy wszystkich chętnych kibiców do wspólnego świętowania. Tym razem inaczej, bo z naszymi piłkarkami, które będą z Wami na wyciągnięcie ręki. To wszytko dla Was kochani, bo bez kibiców piłka nożna nie ma racji bytu. Grill odbędzie się dzięki środkom klubu oraz anonimowego sponsora. Ponadto każde małe dziecko otrzyma na stadionie balon okolicznościowy z okazji awansu, balony ufundował nasz wierny kibic” – mówi Szymon Kowalik, prezes KKP.

fot. Piotr Ziółkowski

Komentarze

Zapraszamy do dodawania komentarzy.

You must be logged in to post a comment.

Featured Ad
Marquee Powered By Know How Media.