Piłkarki KKP powołane do reprezentacji Polski!

Maj 29, 2019 by
Filed under: Bez kategorii 

3ce4fe2de038aa7d186b9fdc3822b818Dwie zawodniczki bydgoskiego KKP: bramkarka Agnieszka Borowicz i obrończyni Wiktoria Węglarz (obie urodzone w 2003 roku) zostały powołane na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski do lat 17. Odbędzie się ona w dniach 11-12 czerwca w Piasecznie.

Trener reprezentacji U-17 Marcin Kasprowicz powołania rozesłał w dwóch turach. Pierwsza grupa zawodniczek zamelduje się w Piasecznie 10-11 czerwca, a druga tak jak pisaliśmy wcześniej 11-12 czerwca.

Agnieszce i Wiktorii serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Powołania I tura:

Natalia Wróbel (AZS UJ Kraków)
Marcelina Buś (AZS Wrocław)
Martyna Buś (AZS Wrocław)
Magdalena Sobal (Gryf Wejherowo)
Karolina Gec (Bronowianka Kraków)
Roksana Gulec (SWD Wodzisław Śląski)
Katja Skupień (SWD Wodzisław Śląski)
Sonia Nierychło (SWD Wodzisław Śląski)
Milena Kazanowska (Potok Sitno)
Marta Miś (TS ROW Rybnik)
Wiktoria Malinowska (Mazovia Grodzisk Mazowiecki)
Nadia Krezyman (UKS SMS Łódź)
Julia Dyśkowska (UKS SMS Łódź)
Weronika Kaczor (UKS SMS Łódź)
Julia Kolis (UKS SMS Łódź)
Justyna Libera (UKS SMS Łódź)
Urszula Jankowska (UKS SMS Łódź)
Małgorzata Lichwa (UKS SMS Łódź)
Oliwia Macała (UKS SMS Łódź)
Paulina Sokulska (UKS Trójka Staszkówka Jelna)
Milena Prochowska (Ząbkovia Ząbki)
Klaudia Zielińska (Ząbkovia Ząbki)

Powołania II tura:

Aleksandra Posiewska (AZS PSW Biała Podlaska)
Barbara Maksymiuk (AZS PSW Biała Podlaska)
Weronika Lewandowska (Cartusia Kartuzy)
Wiktoria Czyżowska (Resovia Rzeszów)
Zofia Porada (Football Success Academy Kraków)
Agnieszka Borowicz (KKP Bydgoszcz)
Wiktoria Węglarz (KKP Bydgoszcz)
Dominika Cichowska (Stomilanki Olsztyn)
Aleksandra Dudziak (Medyk Konin)
Maja Szydełko (Medyk Konin)
Daria Długokęcka (Czarni Sosnowiec)
Oliwia Ogierman (Czarni Sosnowiec)
Patrycja Sarapata (Bronowianka Kraków)
Monika Boguszewska (Włókniarz Białystok)
Patrycja Krawecka (Rolnik Głogówek)
Zuzanna Maronde (Praga Warszawa)
Julia Krzyżok (TS ROW Rybnik)
Alicja Bzowska (TS ROW Rybnik)
Wiktoria Berestecka (UKS Orzeł 2010 Wałcz)
Aleksandra Cygan (UKS 3 Staszkówka Jelna)
Karolina Larska (Unia Opole)
Anna Kodym (Ząbkovia Ząbki)

Komentarze

Zapraszamy do dodawania komentarzy.

You must be logged in to post a comment.

Featured Ad
Marquee Powered By Know How Media.