Nie żyje trener Sławomir Malicki. To on wprowadził KKP do ekstraligi

Kwiecień 18, 2019 by
Filed under: Bez kategorii 

57352927_2306994239514216_6014666660810588160_n
Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego trenera, kolegi, przyjaciela Sławka Malickiego. Nie możemy w to uwierzyć. Popularny w środowisku piłkarskim „Malina” był pierwszym trenerem, który wprowadził nasz klub do ekstraligi kobiet. Na przestrzeni kilku lat trenował seniorki, juniorki oraz rezerwy naszego klubu.

„Sławek choć będzie nam Cię brakowało wiemy, że tam na górze będziesz rozgrywał swoje kolejne mecze, wiemy że próbowałeś odpocząć od piłki, ale to było silniejsze od Ciebie. Wiemy, że tam na nas będziesz czekał razem z innymi kolegami piłkarzami i trenerami, których Bóg zabrał do siebie” – powiedział prezes KKP Bydgoszcz, Szymon Kowalik.

Najbliższym Sławomira Malickiego wyrazy głębokiego współczucia składają Zawodniczki, Zarząd, Trenerzy i Kierownicy Kobiecego Klubu Piłkarskiego Bydgoszcz.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 23 kwietnia (wtorek) o godz. 12.00 na cmentarzu przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy.

Komentarze

Zapraszamy do dodawania komentarzy.

You must be logged in to post a comment.

Featured Ad
Marquee Powered By Know How Media.