Gol „Mako” dał zwycięstwo w trudnym meczu z Pragą

Listopad 5, 2018 by
Filed under: Bez kategorii 

mako 45426777_1873824146005689_4306431676109553664_nW niedzielę, 4 listopada piłkarki KKP Bydgoszcz rozegrały ostatni w rundzie jesiennej mecz przed własną publicznością. Ten kto oczekiwał lekkiego, łatwego i przyjemnego spotkania z Pragą Warszawa ten musiał się rozczarować, bowiem bydgoszczanki musiały się bardzo mocno napracować, by dopisać do swojego dorobku komplet punktów. Cieszy jednak to, że nawet w nieco słabszej dyspozycji nasze piłkarki potrafiły odnieść zwycięstwo.

Po przyzwoitej pierwszej połowie, w drugiej KKP prezentował się znacznie słabiej, a ambitne i waleczne piłkarki z Warszawy skutecznie rozbijały ataki miejscowych. Dobrze w bramce bydgoskiego zespołu spisywała się Patrycja Urbańska, która kilka razy zażegnała niebezpieczeństwo po ofensywnych zrywach rywalek. Gola na wagę triumfu zdobyła w 55 minucie Natalia Makowska.

Ostatni mecz rundy jesiennej piłkarki KKP rozegrają w najbliższą sobotę na wyjeździe z KS Raszyn. Spotkanie odbędzie się w Warszawie (dzielnica Ursus) przy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3. Początek o godz. 15.30.

10. kolejka I ligi północnej

KKP: Urbańska – Wierzbowska, Węglarz, Lewandowska, Andrzejewska – Raczkowska, Vilkofsky, Kaźmierczak, Sobczyk – Stępień, Makowska (90′ Zielińska).

Rezerwowe (nie zagrały): Borowicz, Krupińska, Puczek

żółte kartki: Andrzejewska – Warowny

sędziowała: Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Podlaski ZPN)

Komplet wyników 10. kolejki:

Akademia Piłkarska LG Gdańsk – Sztorm Gdańsk 7:0
Kotwica Kórnik – UKS SMS II Łódź 0:3
Piastovia Piastów – Unifreeze Górzno 2:0
Polonia Środa Wielkopolska – Medyk II Konin 0:3
KKP Stomilanki Olsztyn – KS Raszyn 8:0
KKP Bydgoszcz – Praga Warszawa 1:0

fot. Dariusz Stoński

Komentarze

Zapraszamy do dodawania komentarzy.

You must be logged in to post a comment.

Featured Ad
Marquee Powered By Know How Media.